Навчання співробітників

Навчання співробітників зовнішньої служби є необхідною умовою розвитку персоналу в цілому і сприяє зміцненню конкурентної переваги «Здоров’я».

Ми прагнемо до того, щоб кожен співробітник поділяв наше прагнення бути професійним і успішним, міг вносити свій вклад у розвиток компанії! Тому ми багато уваги приділяємо навчанню персоналу.

Основними напрямками у навчанні є:

  • Підвищення кваліфікації керівників середньої ланки (регіональних представників та супервайзерів), мета якої – формування єдиного розуміння специфіки бізнесу, сучасного підходу до управління бізнес-процесами, створення ефективної згуртованої команди.
  • Підвищення кваліфікації польових сил, з метою формування у них професійних комунікативних навичок, спеціальних знань в галузі медицини та фармації, особистих якостей успішної людини.
  • Наша компанія заохочує прагнення працівників до професійного розвитку. Енергійний, динамічно розвинутий співробітник, який професійно виконує свої обов’язки, має можливість просунутися по службових сходах. Для навчання таких співробітників створена Школа кадрового резерву.
  • Особливу увагу компанія приділяє розвитку нових співробітників. Саме в перші місяці роботи вони починають формувати уявлення про своє майбутнє в компанії. Для нових співробітників компанії розроблена система адаптації, яка насичена навчанням і дозволяє новим співробітникам легше і швидше освоїти посадові обов’язки

Ваше повідомлення успішно відправлено

Форма зворотного зв'язку