Кафедра промислової фармації та економіки інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації (ІПКСФ) національного фармацевтичного університету

Кафедра промислової фармації та економіки ІПКСФ створена згідно наказу ректора НФаУ (№ 125К від 04.05.2004 р “Про реорганізаційних заходах щодо вдосконалення структури університету”) і з 01.09.2004 року розпочала свою діяльність.

Завідувач кафедри, доктор економічних наук, доцент Доровський О.В. Основним напрямком роботи кафедри є організація та проведення післядипломного навчання фахівців промислових фармацевтичних підприємств, а також науково-методичне співробітництво з виробниками лікарських засобів та науково-дослідними установами АМН та МОЗ України, організація та участь у роботі наукових семінарів, конференцій, симпозіумів, підготовка науково педагогічних кадрів.

Основною формою роботи кафедри є проведення тематичних циклів удосконалення фахівців фармацевтичних підприємств, виробників ветеринарних, імунобіологічних препаратів та АФІ.
На кафедрі розроблено більше 10 навчальних програм, серед яких «Сучасні аспекти виробництва, валідації та контролю якості ліків на фармацевтичних підприємствах», «Організація системи управління якістю при виробництві активних фармацевтичних інгредієнтів». «Організація виробництва, контролю якості, зберігання імунобіологічних препаратів та препаратів крові в умовах належної виробничої практики», «Виробництво лікарських засобів в умовах належної виробничої практики».

На кафедрі працюють 2 доктори наук та 6 кандидатів наук. 100% професорсько-викладацького складу мають науковий ступінь. До проведення семінарських і практичних занять постійно залучаються провідні спеціалісти підприємств та наукових установ фармацевтичної галузі.

Ваше повідомлення успішно відправлено

Форма зворотного зв'язку