Відділ контролю якості
Ключова роль Відділу в системі якості підприємства полягає у:
- Контролі якості всіх видів сировини і матеріалів, використовуваних у виробництві;
- Контролі якості продукції на всіх стадіях виробничого процесу відповідно до вимог технологічного регламенту; виключення будь-яких відхилень у процесі шляхом своєчасного проведення коригувальних дій;
- Контролі санітарного стану виробництва;
- Вивченні претензій споживачів і дистриб’юторів;
- Апробації та верифікації аналітичних методик контролю якості препаратів;
- Розробці та валідації аналітичних методик.
Вирішення перерахованих вище завдань відповідає вимогам Належної Виробничої практики.
Для цього до складу
Відділу Контролю Якості включені:
Контрольно-аналітична лабораторія
Контрольно-аналітична лабораторія проводить комплексний контроль якості готової продукції за допомогою таких методів аналізу:
- абсорбційна спектрофотометрія в ультрафіолетовій і видимій областях:
- поляриметрія
- рефрактометрія
- титрування
- капілярна віскозиметрія
- потенціометричне визначення рН
- тонкослойная хроматографія
- а також багатьох інших методів, наведених у Державній Фармакопеї України
Для проведення всіх випробувань використовується висококласне аналітичне обладнання провідних фірм Європи, США, Японії; все обладнання систематично проходить кваліфікацію.
Титратор Метром 852 Titrando - унікальний прилад, що дозволяє проводити як кулонометричне, так і волюмометрічне титрування за Карлом Фішером, дозволяє визначати вміст води у всьому діапазоні від ppm до 100%, в твердих, рідких і газоподібних речовинах.
Лабораторія фізико-хімічних методів аналізу
Лабораторія фізико-хімічних методів аналізу також проводить комплексний контроль якості готової продукції за допомогою таких методів аналізу:
- високоефективна рідинна і газо-рідинна хроматографія
- інфрачервона спектроскопія
- рефрактометрія
- рідинна і газова мас-спектроскопія
- ICP-спектрометрія
У цій лабораторії вперше в Україні для контролю якості сировини і готової продукції була застосована газова мас-спектроскопія. Використання мас-спектрометра типу «іонна пастка» дозволило принципово змінити рівень вхідного контролю.
Рідинної хроматограф Agilent 1100 с -спектрометрії детектором Agilent 6420. Знаходиться в лабораторії фізико-хімічних методів аналізу ВКЯ. Використовується для вхідного контролю сировини, контролю проміжної продукції, контролю готової продукції, контролю очищення зразків і валідації методик.
Спектрометр оптичний емісійний з індуктивно-зв`язаною плазмою iCAP 6300 Duo ICP-OES with MFC, фірми Thermo Fisher Scientific. Знаходиться в лабораторії фізико-хімічних методів аналізу ВКЯ. Використовується для вхідного контролю сировини та контролю готової продукції.
Лабораторія постадійного контролю
Лабораторії постадійного контролю в виробничих цехах оснащені всім необхідним аналітичним обладнанням для швидкого і якісного контролю проміжної і нерозфасованої продукції у всіх контрольних точках технологічного регламенту на препарат.
Мікробіологічна лабораторія
Мікробіологічна лабораторія проводить контроль сировини, проміжної і готової продукції за наступними мікробіологічними показниками:
- мікробіологічна чистота
- стерильність
- бактеріальні ендотоксини
- кількісне визначення антибіотиків
- аномальна токсичність
- пірогени
Для проведення всіх випробувань використовується висококласне аналітичне обладнання провідних фірм Європи, США, Японії; все обладнання систематично проходить кваліфікацію.
У штаті лабораторій ВКЯ трудяться як досвідчені хіміки з багаторічним стажем, так і молоді фахівці – випускники провідних вузів: Національного фармацевтичного університету, Національного університету ім. В. Н. Каразіна, НТУ «Харківський політехнічний університет».
Ваше повідомлення успішно відправлено