НазадРозробка нових препаратів

На ТОВ Фармацевтичній компанії «Здоров'я» з 2007 року створені підрозділи з фармацевтичної розробки та аналітичних досліджень, якi наразi об'єднані у відділ фармацевтичної розробки та аналітичних досліджень (ОФРАД).

Мета створеного відділу - розробка нових видів продукції власними силами, а основна мета фармацевтичної розробки - це розробка якісних препаратів і процесу їх виробництва.

Як відомо, якість повинна бути вбудована в препарат і закладена ще при його розробці, тому для розвитку нашого підприємства дуже важливо мати структуру R&D, що відповідає сучасним вимогам. В арсеналі відділу висококваліфіковані фахівці (інженери-дослідники, хіміки). Лабораторії відділу оснащені сучасним аналітичним і лабораторним технологічним обладнанням, що дозволяє здійснювати розробку нових фармацевтичних продуктів у вигляді твердих дозованих лікарських форм, м'яких лікарських засобів, стерильних і нестерильних рідких лікарських засобів, фітохімічних субстанцій, а також інших лікарських форм. Власними силами розробляються генеричні (біоеквівалентні) і оригінальні препарати, або ж препарати, що є модифікацією вже існуючих.

На базі наших експериментальних лабораторій проводяться такі дослідження:

  • фармако-технологічні;
  • фізико-хімічні, порівняльний дослідження in vitro для підтвердження еквівалентності лікарських засобів в твердій дозованої формі;
  • розробка та валідація аналітичних методик, методик очищення обладнання та ін.;
  • вивчення стабільності при фармацевтичної розробки і протягом усього життєвого циклу продукту, з метою до сягнення гарантії бажаної якості з урахуванням безпеки для споживача;
  • трансфер технологій та аналітичних методик в повномасштабне виробництво.

Аналітична лабораторія відділу атестована в ДП «Харківський регіональний науково-дослідний центр стандартизації, метрології та сертифікації», а також в Державній службі України з лікарських засобів на право проведення досліджень звідповідно до галузі атестації.

У 2016-2017р.р. планується створення нового лабораторно-технологічного центру з фармацевтичної розробки (загальною площею 500м2), оснащеного сучасним лабораторним і пілотним технологічним обладнанням. Це дасть можливість розширювати асортимент нашої продукції не тільки за рахунок розробки генеричних препаратів на наявному обладнанні, а й дозволить створити нові перспективні лікарські форми з заданими функціональними характеристиками і оригінальними молекулами.

   

Ваше повідомлення успішно відправлено

Форма зворотного зв'язку