Назад

З компанією «Здоров'я» першокласники до навчального року готові!

05.09.2018

Перша шкільна осінь для дітей співробітників фармацевтичної компанії «Здоров'я» почалася з приємного сюрпризу: першокласники отримали в подарунок брендовані ранці з повним набором навчального приладдя і солодощами.

Традиція дарувати рюкзаки дітям на 1 вересня - частина корпоративної політики компанії «Здоров'я», спрямованої на турботу про своїх співробітників і допомогу підростаючому поколінню.

Фармацевтична компанія «Здоров'я»  реалізує цілий ряд соціальних ініціатив на підтримку дитинства та юнацтва Харківщини.  Так, для дітей співробітників підприємства влітку організовується відпочинок на морі та в літніх таборах; в обов'язковому порядку надається допомога одиноким та багатодітним матерям, ветеранам, пенсіонерам.

Напередодні 1 вересня Олександр Доровський голова наглядової ради ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров'я" привітав усіх дітей з Днем знань і побажав успішного навчального року, наполегливості, наснаги та надійних шкільних друзів, а батькам - щоб діти розкривали свій творчий хист, домагалися нових вершин і приносили щоденники тільки з  відмінними оцінками.

Ваше повідомлення успішно відправлено

Форма зворотного зв'язку