Назад

Компанія "Здоров'я" більше 10 років підтримує Свято-Олександро-Невський храм

16.06.2020

У храмі Олександра Невського компанія "Здоров'я" влаштовує благодійні обіди, а також надає посильну допомогу парафіянам.

Свято-Олександро-Невський храм побудований на початку XX століття. Він виник при психіатричній лікарні, яку в народі називали Сабурова Дача. У 1920 році церкву закрили, а в радянські роки тут розміщувався архів 15-й психіатричної лікарні. На початку 1990 року роботу храму Олександра Невського відновили. Зараз його активно підтримує компанія "Здоров'я".

Олександр Доровський протягом 10 років бере участь в житті нашого храму. Організовує благодійні обіди, надає підтримку пенсіонерам і парафіянам. Його допомога завжди дієва і корисна, - каже протоієрей Петро Козачков. По неділях на площі перед храмом проходять благодійні обіди. Всі парафіяни можуть розділити трапезу за загальним столом по великим християнським святам і недільні дні. При храмі є бібліотека, недільна школа, столярна та швейна майстерні. Тут часто проводяться свята для дітей і організовуються паломницькі поїздки.

Ваше повідомлення успішно відправлено

Форма зворотного зв'язку