Назад

Фармацевтична компанія "Здоров'я" виходить на IPO

03.09.2014

Європейські засновники, які придбали частину акцій фармацевтичної Групи Здоров'я, закінчили аудит компанії з метою її виведення на IPO. 

Один з лідерів фармацевтичної галузі України - фармацевтична компанія "Здоров'я" виходить на IPO. Європейські засновники, які придбали частину акцій фармацевтичної Групи Здоров'я, закінчили аудит компанії з метою її виведення на IPO. Аудит проводила відома англійська компанія Hanson Asset Management . 

Компанією запущена процедура реєстрації в Європі вироблених в Україні лікарських засобів. Це говорить про те, що компанія "Здоров'я" всерйоз має намір вийти на європейські ринки лікарських засобів. В даний час фармацевтична компанія "Здоров'я" закінчила реконструкцію виробництва. Лікарські препарати всіх форм випуску виробляються згідно вимог належної виробничої практики - GMP. Довідка: Фармацевтична компанія "Здоров'я" випускає більше 350 найменувань лікарських засобів всіх фармакотерапевтичних груп. Персонал компанії - понад 1300 осіб. "Здоров'я" - перша серед українських виробників компанія, яка виробляє лікарські засоби у формі карпул. За обсягом продажів компанія займає четверте місце серед українських фармвиробників і є одним з лідерів серед українських виробників за обсягами реалізації препаратів в країнах СНД. Виробництво компанії відповідає вимогам GMP

Ваше повідомлення успішно відправлено

Форма зворотного зв'язку