Назад

«Фармацевтична компанія «Здоров'я» перемогла в рейтинговому дослідженні конкурсу «Фаворити Успіху»!

15.08.2019

За результатами незалежного дослідження споживчих переваг, проведеного в рамках щорічного конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» в Україні бренд «Артифлекс», вироблений фармацевтичною компанією «Здоров'я» переміг в рейтингу «Фаворити Успіху», в якості найкращого вибору споживачів і надійної рекомендації професіоналів.
Бренд Артифлекс заслужено переміг в номінації завдяки тому, що Артифлекс єдиний бренд в Україні, що дозволяє підібрати оптимальне лікування захворювань суглобів і хребта в залежності від стадії процесу, віку пацієнта та наявності супутніх захворювань.

Так, в Україні під брендом Артифлекс реалізуються 5 препаратів:
1. Артифлекс порошок - концентрований хондпропротектор з можливістю зручного лікування початкових стадій захворювань суглобів і хребта з прийомом препарату всього 1 раз на добу.
2. Артифлекс Плюс - комбінований хондропротектор для надійного лікування захворювань суглобів і хребта на всіх стадіях захворювання.
3. Артифлекс ультра - трехкомпонетний препарат для швидкого купірування больового синдрому при загостренні захворювань суглобів і хребта.
4. Артифлекс хондро - ін'єкційний хондропротектор для лікування захворювань суглобів і хребта на пізніх стадіях і при важкому перебігу.
5. Артифлекс крем - оригінальний комбінований препарат для місцевого лікування захворювань суглобів і хребта, а також для зняття болю при травмах, ударах і розтягненнях у дорослих і дітей з 12 років.
З року в рік, бренд Артифлекс не стояв на місці. Постійний розвиток, вихід на ринок нових препаратів, розробка оригінального складу дозволили бренду Артифлекс заслужити визнання споживачів і професіоналів в області охорони здоров'я.

Ваше повідомлення успішно відправлено

Форма зворотного зв'язку