Назад

Першокласники отримали рюкзаки від компанії "Здоров'я"

31.08.2020

1 вересня понад 60 школярів - дітей співробітників компанії вперше переступлять поріг школи з брендованими рюкзаками від фармацевтичної компанії "Здоров'я". Також діти отримали в подарунок набір навчальних приладів і солодощі.

У фармацевтичній компанії "Здоров'я", подарунки для дітей співробітників, які йдуть в перший клас, - частина корпоративної політики підприємства і в той же час турбота про підростаюче покоління. Адже якщо 1 вересня починається з такого приємного для дитини події, перші кроки в шкільне життя даються легше, і формуються позитивні установки на навчання.

Олександр Доровський, голова наглядової ради ТОВ "Фармацевтична компанія" Здоров'я ", привітав усіх першокласників теплими словами: 1 вересня для вас пролунає перший дзвоник, і разом з ним ви зробите перший крок до нового, захоплюючого і яскравого життя. Нехай на цьому шляху вас чекають тільки світлі і радісні події, а школа стане другою домівкою, де завжди допоможуть і підтримають. Бажаю, щоб цей навчальний рік став для вас міцним фундаментом майбутніх успіхів, досягнень і перемог!

Ваше повідомлення успішно відправлено

Форма зворотного зв'язку