Назад

Компанія «Здоров'я» представила Україну на міжнародній виставці CPhI по фармації в Абу-Дабі

21.09.2018

3-5 вересня 2018 року ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров'я» взяла участь у 4-й міжнародній галузевій виставці CPhI Middle East & Africa, яка проходила в Абу-Дабі (ОАЕ), що стало важливим кроком до зміцнення міжнародного співробітництва та розширення експорту української продукції на середньосхідний ринок.

Виставка зібрала 250 компаній з 30 країн світу, за три дні її відвідали понад 4000 фахівців галузі медицини та фармації. Компанія «Здоров'я» стала одним з трьох українських фармацевтичних підприємств, які представили свою продукцію міжнародній спільноті в Абу-Дабі.

Головною метою участі у заході було зміцнення співпраці, перш за все, з країнами Середнього Сходу, які на виставці були представлені особливо широко. Ефективні переговори пройшли з діючими та потенційними партнерами, що представляють такі країни: Ємен, Ірак, Кувейт. Також були проведені зустрічі і знайдені нові контакти для подальшої співпраці і реєстрації препаратів виробництва фармацевтичної групи «Здоров'я» в таких країнах як Саудівська Аравія, Оман, Бахрейн, Об'єднані Арабськи Емірати, Йорданія, Пакистан, Іран, Афганістан, Туреччина.

Ваше повідомлення успішно відправлено

Форма зворотного зв'язку